Yeni Açılımlar

Yeni Açılımlar

Hızlı bir değişim geçiren enerji sektörü, rekabet gücünü korumak için geleneksel yapısını ve pazar stratejisini değişen dinamikler doğrultusunda uyarlamalı. Solar +Istanbul, geleceğin iş modelini hazırlamanıza yardımcı olacak buluşma yeri.

Var olanı geliştirip inovasyon yaratmak mı, yoksa sektördeki yeni çocukları gücüne katmak mı? Büyümelerini tamamlamak için fırsat kollayan startuplar ve enerji şirketlerinden dinleyin.

Energy 4.0 artık kaçınılmaz bir gerçek ve günlük iş hayatınızın ayrılmaz bir parçası olurken, Solar+Istanbul, şirketlerin bu çözümleri sistemlerine nasıl uyarladığına bakıyor ve başarı ile başarısızlık örneklerini paylaşıyor.

Müşterilerinizi nasıl sadık ve memnun tutarsınız? Solar+Istanbul, merkeziyetçi olmayan, akıllı ve sürdürülebilir bir enerji piyasası yaratmakta teknoloji çözümlerinin nasıl önemli bir rol oynadığını değerlendiriyor.

Elektrikli otomobillerin kullanımı arttıkça, yeni pil teknolojisi, veri analitiği ve yapay zekânın kullanımı; enerji tüketimi, müşteri deneyimi ve altyapı yönetimini nasıl etkileyecek?