Fuar Alanına Ulaşım

Fuar Alanına Ulaşım

İstanbul’da bulunan havalimanlarından taksi ile Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne gelmek isteyen ziyaretçilerimiz için tahmini varış süreleri aşağıdaki gibidir.

İstanbul Havalimanı (Avrupa Yakası) – 50 dakika

Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) – 45 dakika

M2 Yenikapı-Hacıosman, M1A Yenikapı Atatürk Havalimanı ve M1B Yenikapı-Kirazlı metro hatlarını kullanarak Yenikapı Metro İstasyonu’nda inebilir, buradan da yürüyerek ya da otobüs ile fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Halkalı-Gebze Marmaray hattını kullanarak Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşım sağlayabilirsiniz. Yenikapı Marmaray İstasyonu fuar alanına yürüyerek 15 dakika, otobüs ile 6-7 dakika mesafededir.

Eminönü, Fatih, Yeşilköy, Bakırköy gibi pek çok lokasyondan otobüs ile Yenikapı’ya doğrudan ulaşım sağlanmaktadır. Yenikapı Etkinlik Alanı durağı, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne 1-2 dakika yürüme mesafesindedir.

Bakırköy, Eminönü ve Taksim’den hareket eden Yenikapı dolmuşları ile Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne ulaşım sağlanmaktadır. Langa-Davutpaşa Dolmuş Durağı fuar alanına yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesindedir.

İstanbul dışında Bandırma ve Yalova’dan da Yenikapı’ya direkt feribot ve deniz otobüsü seferleri düzenlenmektedir. Yenikapı İDO Feribot İskelesi fuar alanına yürüyerek 20 dakika, otobüs ile 10 dakika mesafededir.